Крейзі, крейзі Хорс (Crazy horse)   ― це вид високоякісної шкіри ВРХ підвищеної міцності, одержаний за допомогою оригінальної фінішної обробки «крейзі хорс»: нанесення тугоплавких восків на поверхню шліфованого краста. Незважаючи на буквальний переклад "дикий кінь", це шкіра великої рогатої худоби (ВРХ).

Колір покривний суміші темніше, ніж фоновий колір краста. В результаті шкіра набуває властивість змінювати колір в місцях вигину, залома або натягу - висвітлює. Краї виробів з такої шкіри ефектно виконувати в "обрізання".

Відмітна зовнішня особливість цієї шкіри - вінтажність. На шкірі легко залишаються подряпини, сліди, якщо її зачепити чимось твердим. Але це плюс цієї шкірі, тому що надають їй шарм «старовини». Подряпини легко при бажанні видалити, потерши місце чимось м'яким (пальцем, тканиною). При необхідності можна затемнити потрібні вам ділянки шкіри шляхом додаткового натирання воскосодержащімі Аппретури за допомогою вовняного повсті.

Якщо така шкіра набула в результаті транспортування або розкрою непотрібні вам світлі заломи, то досить піддати її щадить теплової обробки (проутюжить через папір) і вона знову набуде рівномірний забарвлення.

Шкіра м'яка, еластична, гладка, без блиску. Товщина як правило 1,4-1,6 мм.Імеет досить щільну структуру і відмінно підходить для виробництва каркасних бесподкладочной виробів, таких як рюкзаки, дорожні сумки, чохли, гаманці, портфелі і т.д. Такі вироби виглядають незвично, стильно, дорого.

У нашому магазині ТМ Teploff Ви знайдете для себе багато виробів з цієї шкіри на будь-який смак, як чоловічі, так і жіночі.